شیر گیوتینی پترو استیل پاسارگاد | کسری ساران

شیر گیوتینی پترو استیل پاسارگاد | کسری ساران

شیر گیوتینی معمولا به صورت دستی باز و بسته می شود اما این امکان نیز وجود دارد که به شکل اتوماتیک عمل کند که نیاز به انجام فرآیندی دارد. ساختمان شیر گیوتینی از بدنه، دیسک، سیت و سیت رینگ، استم، عملگر، پکینگ، اورینگ و مهره تشکیل شده است . ساختار وجنس اجزای این شیر با توجه به نوع سیال و پارامترهائی مانند فشار و دمای کاری و شرایط محیطی متفاوت است. بدنه شیر به روش ریخته گری از جنس فولاد چدن و یا استنلس استیل ساخته شده و بسته به کاربرد و شرایط کاری در نوع اتصال ویفری و لاگ یا دور سوراخ ، تراش کاری و پرداخت می شوند. جنس دیسک در این شیر معمولا به دلیل برخورد با سیال همیشه از جنس مقاوم به خوردگی و سایش انتخاب شده و از جنس های استیل و فولاد با پوشش کرم و آلومینیوم برنز تولید می شوند.

  • گروه صنعتی ناین در این صفحه بر آن است تا با نگاهی کوتاه به ساختار و عملکرد این محصول و معرفی انواع مختلف آن ، اطلاعات فنی لازم برای خرید شیر چاقویی را در اختیار شما کاربر گرامی قرار دهد .
  • علاوه بر کیفیت بالای محصولات در بین رقبا قیمت پایینتر و به صرفه تری دارا می باشد.
  • اما برای تیغه ی این نوع شیر از یک متریال مجزا استفاده می شود که به متریال استنلس استیل معروف است و استفاده از همین فلزات باعث دوام بالای این محصول شده است.یکی دیگر از موارد مهم در شناخت و مشخصات شیر گیوتینی مهم است سایز این نوع شیر است.
  • گیت ولو فلنج دار ، نمایندگی گیت ولو فلنج دار ، فروش گیت ولو فلنج دارهمانطور که از نام این نوع ا..
  • در شیر تیغه ای تمام استیل، جنس بدنه کاملاً از استیل بوده و تیغه نیز از آلیاژ استنلس استیل است.

گروه صنعتی ناین در این صفحه بر آن است تا با نگاهی کوتاه به ساختار و عملکرد این محصول و معرفی انواع مختلف آن ، اطلاعات فنی لازم برای خرید شیر چاقویی را در اختیار شما کاربر گرامی قرار دهد . به طور کلی توصیه می شود فرآیند انتخاب و خرید شیر چاقویی به عنوان یک تجهیز تخصصی همراه با مشاوره فنی با کارشناس متخصص صورت گیرد تا بتوان به کارکرد مطلوب و متناسب با نوع سیستم دست یافت. در ادامه صفحه با نگاهی بر ساختار شیر چاقویی ، به معرفی انواع مختلف این محصول می پردازیم که با توجه به آن ن بهتر است پارامترهای اصلی در خرید این محصول به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

مزایای شیر دروازه‌ ای چاقویی :

استاندارد تولید شیر های گیوتینی MSS SP81 بوده که در این استاندارد ابعاد، فشار کاری، تست و تلورانسهای مربوط به آن گردآوری شده است. رین شیرآلات در زمینه ” صنعت “ شیر گیوتینی استیل یاهمان ( Knife Gatevalve ) می‌باشد. تمامی محصولات تولیدی پلی صنعت پارس با رعایت های استانداردهای موجود در این صنعت ساخت و تولید شده است . علاوه بر کیفیت بالای محصولات در بین رقبا قیمت پایینتر و به صرفه تری دارا می باشد. شافت یا همان استم نیز از جنس استیل و یا فولاد تولید می‌شود و رزوه‌های آن را عملیات حرارتی می‌کنند تا در برابر سایش و فشار مقاوم باشد. بدنه این شیرها دو تکه بوده و با افزایش ضخامت در قسمت تماس با فلنچهای طرفین تقویت شده و مقاومت بیشتر شیر را باعث میشود .

شیر فلکه برنجی استارکو

شیر گوتینی اغلب در شرایطی که سیالات دارای حجم زیادی جامدات حل‌شده باشند, مورداستفاده قرار می‌گیرد. سیالاتی که دارای چسبندگی بالا هستند, اغلب به‌شدت خاصیت خورندگی دارند و همین امر می‌تواند باعث شود که شیرآلات خیلی زود و در اثر تماس با این سیالات, شیر فلکه صنعتی قیمت خورده و فرسوده شوند. درحالی‌که به دلیل ساختار شیر گیوتینی، این شیر مشکلی با کار با این نوع سیالات ندارد.

شیر فلکه کشویی برنجی دی ان

در این فرآیند با حذف اپراتور، از عملگرها برای کنترل سیستم از راه دور استفاده می شود. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با شیر گیوتین و انواع آن بیشتر آشنا شوید. اما برای تیغه ی این نوع شیر از یک متریال مجزا استفاده می شود که به متریال استنلس استیل معروف است و استفاده از همین فلزات باعث دوام بالای این محصول شده است.یکی دیگر از موارد مهم در شناخت و مشخصات شیر گیوتینی مهم است سایز این نوع شیر است. ممکن است افراد به شیرهایی در سایزهای بزرگتر احتیاج داشته باشند که در صورت لحتیاج به اندازه های بزرگتر می توانند سایز مورد نظر خود را سفارش داده و تحویل بگیرند. یک مدل از گیت ولو که در فرآیند های صنعتی کاربرد فروانی دارد به شیر گیوتینی معروف است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار