قویترین محلول لوله بازکن خانگی چاه باز کن قوی خدمت از ما

از این محلول قوی می توانید برای باز کردن گرفتگی چاهک حمام، کفشور آشپزخانه و سینک ظرفشویی و روشویی و توالت استفاده کرد. نکته بسیار مهم اینکه، حتما در حین استفاده از این محلول درب و پنجره را باز بگذارید و تهویه را روشن کنید. اگر گرفتگی‌های اصطلاحا “سخت” امان‌تان را بریده است، و استفاده از محلول لوله باز کن خانگی و تلمبه‌های دستی مشکل‌تان را رفع نمی‌کند، باید از متخصصان این حوزه و دستگاه‌های مخصوص‌شان کمک بگیرید. محلول لوله باز کن صنعتی که در بازار به فروش می‌رسد، شاید گرفتگی را باز کند، اما همزمان می‌تواند آسیب‌هایی جدی را به تاسیسات لوله کشی و حتی فرد مصرف‌کننده وارد کند.

قویترین محلول لوله بازکن خانگی

باقی ماندن بیش از حد محلول در لوله می تواند باعث پوسیدگی، نشتی لوله و در نهایت مشکلات مربوط به نم زدن ساختمان و خرابی های پس از آن شود. باز کردن آب داغ در لوله مثل ریختن لوله بازکن برای چربی ها ی تازه است و رسوب لوله را پاک می کند. از عینک ایمنی استفاده کنید، چون این محلول ها آسیب جدی به چشم وارد می کنند و ممکن است باعث نابینایی فرد شوند. برای استفاده از لوله بازکن های قوی شیمیایی حتما دستکش پلاستیکی بپوشید.

این محلول ساخت آلمان می باشد و یکی از قدرتمند ترین محلول های خارجی موجود در بازار ایران می باشد. زیرا این محلول قوی بوده و با سرعت بالاتری نسبت به بقیه محلول ها لوله گرفته را باز می کند. که از کدام یک استفاده کنم، کدامیک قوی تر است ، آیا محلول های خارجی بهتر است یا ایرانی و . ✅ برند های رخشا، تنطور، صاف، چنته، روان، تیرک و… از جمله برند های معتبر در این زمینه هستند. کافیست وارد صفحه شوید تا اطلاعات جامعی از آنها بدست آورید و بهترین خرید را انجام دهید.

محلول های لوله باز کن و تاثیرات مخرب آن

پس از گرفتگی لوله همه به فکرمحلول لوله بازکنو لوله بازکنی ارزان تهران یااسید لوله بازکنمی‌افتند. اما به خاطر داشته باشید که استفاده افراطی از هر وسیله لوله بازکنی و محلول لوله بازکن خانگی بدون رعایت نکات ایمنی می‌تواند باعث پوسیدگی و صدمه به لوله فاضلاب شده و بدتر از آن، به سلامت شما آسیب برساند. ترکیبات محلول لوله بازکن اکتیو بسیار قوی و کاربردی عمل کرده و قادر است در کم ترین زمان ممکن تمام گرفتگی های ناشی از تجمع رسوبات و چربی ها را از بین ببرد. اما شما با بکارگیری روش های بسیار ساده می توانید از گرفتن لوله ممعانت به عمل آورید.

  • اگر فنر لوله بازکن رابین را به دریل متصل کنید، انرژی چرخشی و ارتعاشی فنر به واسطه دریل چند برابر شده و سرعت و قدرت باز شدن لوله ها به شکل چشم گیری افزایش پیدا می کند.
  • دسته اول محلول های شیمیایی هستند که ما پیشنهاد نمیکنیم به دلایلی که گفته شد.
  • در حالی که این روش کار خواهد کرد، سوالی وجود دارد که آیا به دلیل عمل شستشو به دوغاب شما آسیب می رساند یا خیر.
  • محلول لوله بازکنی یکی انواع لوله بازکن ها است که استفاده از آن برای باز کردن برخی از گرفتگی ها مناسب است.
  • فنر لوله باز کنی به طور کلی در دو مدل فنر دستی و فنر برقی لوله بازکنی تقسیم بندی می شود، در ادامه به بررسی بیشتر این دو مدل خواهیم پرداخت.

قویترین محلول لوله بازکن خانگی چاه باز کن قوی خدمت از ما

✅ در این مقاله، بهترین مارک لوله بازکن ها را به شما معرفی نموده و ویژگی های هرکدام را ذکر کرده ایم. اگر چه صنعت شیروانی در بعضی موارد جایگزین ایزوگام و قیرگونی شده است اما هنوز هم این دو عنصر در ساخت ساختمان ها نقش مهمی دارند. چون هم هزینه آن زیاد است و هم بار اضافی بر روی ساختمان است که جز در مناطق باران خیز و در موارد خاص لزومی به استفاده از آن نیست. بنابراین هنوز هم ایزوگام و قیرگونی مهمترین عناصر محافض ساختمان در برابر نفوذ آب هستند.

اگه محلول لوله بازکن به داخل چشمتون پاشیده شد، به سرعت و به مدت 10 تا 15 دقیقه ار داخل به خارج، چشمتون رو با آب بشورید و اگه جواب نداد به پزشک متخصص مراجعه کنین. محلول لوله بازکن رو هم نباید زیاد استفاده کرد، چون گاز های داخل چاه با محلول لوله بازکن ترکیبی خطرناک رو میسازه. اگه لوله خونتون مرتبا دچار گرفتگی میشه با یک شرکت لوله بازکنی مشورت کنین. محلول لوله باز کن صنعتی به دلیل خاصیت اسیدی قوی‌ای که دارد، باعث خوردگی لوله‌های فاضلاب شده و اثر نامطلوبی روی لوله کشی ساختمان می‌گذارد.

بنابراین فرقی نمی کند لوله فاضلاب سینک ظرفشویی و روشویی مسدود شده یا لوله فاضلاب حمام یا توالت ایرانی یا فرنگی گرفته، در هر صورت باید برای برگرداندن هرچه زودتر آسایش به خانه به دنبال درمان فوری این مشکل باشیم. به شما توصیه می کنیم قبل از هر گونه اقدام برای تهیه لوله بازکن ابتدا راهنمای خرید بهترین لوله بازکن فاضلاب را مطالعه کنید. گاهی اوقات استفاده از اسیدهای موجود در بازار جهت رفع گرفتگی لوله به افراد پیشنهاد نمی شود. همانطور که گفته شد این اسیدها به علت خاصیت بالای اسیدی که دارند به لوله ها و تاسیسات خانه صدمه وارد کرده و باعث پوسیدگی آنها می شود. ۲- سپس مقداری سرکه را به داخل لوله (روی جوش شیرین بریزید) این کار باعث فرایند شیمیایی بین سرکه و جوش شیرین می شود. برای استفاده از محلول لوله بازکن اول آن را درون مجرای فاضلاب بریزید و بعد از مدتی که دستورالعمل روی بسته نوشته شده شیر آب را باز کنید.

این محلول اکثر گرفتگی‌ها را به سرعت باز می‌کند ولی این نکته را فراموش نکنید که حتما از دستکش، ماسک و عینک ایمنی استفاده کنید و حتما در و پنجره یا هواکش را باز کنید چون بوی بدی دارد. این محلول را هرگز با محلول‌های دیگر ترکیب نکنید و برای شستن لوله بعد از مدت مشخص از آب گرم استفاده نکنید. گاهی اوقات برطرف کردن گرفتگی لوله با تنها یک بار فنر زدن امکان پذیر نیست و لازم است که چند بار این کار تکرار بشود.

این مورد مربوط به خانه های قدیمی است که به سیستم فاضلاب شهری متصل نیستند. هزینه تخلیه چاه این منازل با هزینه لوله بازکنی متفاوت خواهد بود. هزینه لوله بازکنی طبق نرخ اتحادیه، با توجه به طول لوله های به کار رفته در لوله کشی ساختمان متفاوت است. این نکته را خاطر نشان می شویم که رفع گرفتگی لوله فاضلاب یا بوی های بد ناشی از انها تنها با برخورد موثر ابزار با انها ممکن است و در غیر اینصورت فقط صرف وقت و هزینه و قرار دادن خود در برابر خطرات و اسیب ها است. باز هم برای اینکه از این موارد کودکان خود را بدور نگه دارید سایت برچسب در خدمت شماست.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار