انواع هارد دوربین مداربسته هایک ویژن لند-امن باش

درباره هارد های Seagate میتوانید در اینترنت مقاله های متنوعی را مطالعه کنید. ما در این مقاله قصد داریم به شما انواع مختلف هارد های Western را توضیح دهیم. هارد های وسترن دیجیتال، با توجه به نوع کاربری در بسته بندی هایی با رنگ های متفاوت تولید میشوند. S300 برای نظارت 24 ساعته در سیستم های نظارت تصویری طراحی شده است. این هارد دیسک دارای بسیاری از ویژگی های مفید است که به محافظت از داده های شما کمک می کند و عملکرد مناسبی را در سیستم امنیتی شما ارائه می دهد.

پس از اطمینان از درست وصل شدن کابلها، هارد را بر روی جای پیچ های موجود کف بدنه DVR قرار دهید. برای بستن پیچ ها باید دستگاه را بلند کرده و پیچ ها را از زیر دستگاه ببندید. DVRها معمولا تعداد مشخصی از هارد با ظرفیت محدود را پشتیبانی می کنند. توجه داشته باشید که هاردی که برای دستگاه انتخاب کرده اید حتما به وسیله دستگاه قابل پشتیبانی باشد. جهت بررسی شرایط هارد در سیستم رکوردر هایک ویژن خود که می تواند NVR و یا DVR باشد در این آموزش دسترسی از طریق صفحه وب به کنسول دستگاه که اغلب اپراتورهای حرفه ای از آن استفاده می کنند، آموزش داده خواهد شد.

این مدل از هاردها از یک دیسک مغناطیسی که با سرعت بالا در حال چرخش است و یک هد که به روی این دیسک حرکت کرده و عملیات نوشتن یا خواندن داده را انجام می دهد تشکیل شده است. برای تست هارد دوربین مداربسته و این که بدانیم هارد در چه وضعیتی است، ابتدا لازم است مقداری در مورد خرابی های هارد دوربین مداربسته و علت های به وجود آمدن این آسیب ها اطلاعاتی داشته باشیم؛ پیشنهاد می‌کنیم در ادامه این مقاله با هایک ویژن لند همراه باشید. هاردهای سبز به نسبت دیگر محصولات دارای سرعت پایین تر بوده ومعمولا برای ذخیره اطلاعات و بایگانی استفاده می‌شوند.

در این مقاله قصد داریم تا به شما هارد مناسب دوربین مداربسته را معرفی کنیم. از آنجایی که دوربین های مداربسته همواره در حال ثبت تصویر هستند، نیاز به یک یا چند هارد با ظرفیت بالا دارند. هارد کمک میکند تا تصاویر ضبط شده توسط دوربین مداربسته ذخیره شود تا در صورت لزوم، به آن ها دسترسی داشته باشیم. در حال حاضر داتیس بزرگترین تولیدکننده‌ی سامانه‌های نظارت تصویری در ایران است.

بازی CoD: Warzone 2.0 برای کاربران ایرانی رسماً عرضه شد ؛ زمان خاموشی سرورهای وارزون

در هر خریدی هزینه نقش مهمی ایفا می‌کند، ازآنجاکه هارد های ویدئویی برای محیط های نظارتی طراحی شده‌اند، شاید فکر کنید که هزینه بالایی برای شما خواهند داشت. ولی درواقع تنها چند دلار با هاردهای معمولی یا دسکتاپی با قابلیت های کمتر، تفاوت دارند. هایک ویژن تهران از هرگونه تلاشی برای بالاتربردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند. این هارد دیسک‌ها اغلب در کامپیوترهای شخصی دسکتاپ استفاده می‌شوند.

انواع هارد دوربین مداربسته هایک ویژن لند-امن باش

از سوی دیگر،RAID سیستمی است که به شما امکان می‌دهد داده‌ها را روی چندین هارد دیسک amnbash.ir ذخیره کنید. همه هارد دیسک های پیکربندی شده به عنوان یک سیستم ذخیره سازی واحد تحت سیستم RAID عمل می‌کنند. این دسته از هارددیسک ها مناسب برای کامپیوترهای معمولی و خانگی هستند. با توجه به کرکرد 24 ساعته سیستم های مداربسته استفاده از این هارددیسک ها برای این سیستم ها توصیه نمی شود زیرا پاسخگوی حجم بالای تبادل اطلاعات در دوربین مداربسته نیستند.

این امر آن را به یک انتخاب مناسب و معقول برای استفاده در دستگاه های دوربین مداربسته تبدیل می کند. برای استفاده در تجهیزات دوربین مداربسته و ضبط کننده های ویدئویی، از جمله دستگاه های DVR و NVR، هارد دیسک باید برای ضبط 24 ساعت روشن باشد. با توجه به کاربری های مختلف کمپانی های سازنده هارد دیسک برای هر کاربری، نوع خاصی از هارد دیسک را طراحی و تولید می کنند.

بدیهی است هرچه که تعداد و کیفیت دوربین ها بیشتر باشد به پهنای باند بیشتری نیاز پیدا می‌کنید که به معنای نیاز برای هارد دیسک سریع است. اگر کاربر به یک هارد دیسک برای ذخیره‌سازی پشتیبان یا صرفاً برای ذخیره فایل‌های خود نیاز دارد، می‌تواند از WD Green HDD استفاده کند. هاردهایی که توسط شرکت های تولید کننده هارد دیسک تولید و به بازار جهانی عرضه می شوند، با عنوان هارد اصلی معرفی خواهند شد. این هاردها در کشورهای مقصد توسط نمایندگی های معتبر گارانتی می شوند. این هارد DVR در ظرفیت های 1 ترابایت – 2 ترابایت – 4 ترابایت – 8 ترابایت – 10 ترابایت و مخصوص سیستم های مداربسته و نظارت تصویری طراحی شده است.

انواع خرابی هارد دوربین مداربسته

این منبع تغذیه دوربین مداربسته دارای تکنولوژی نظارت برای استفاده در سیستم های دوربین مداربسته در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می باشد. برای داشتن اطلاعات بیشتر در خصوص هارد و جلوگیری از سوختن آن مطالعه مقاله آموزشی نحوه جلوگیری از سوختن هارد دستگاه DVR دوربین مداربسته پیشنهاد میشود. هارد وسترن دیجیتال بنفش با ظرفیت های مختلف از 1 ترابایت تا 4 ترابایت.

بررسی روتر دی لینک DIR-822 ؛ پوشش دو بانده برای خانه شما

در صورت تکرار این اتفاق هد هارد دچار مشکل می‌شود و در نهایت منجر به ایجاد سر و صدا در هارد می‌شود. زرین سیستم در کلیه مناطق استان هایتهران،البرز،مازندران وخراسانبه ارائه خدمات و تجهیزات سیستم های حفاظت الکترونیک به صورت حضوری می پردازد. همه ی توضیحات و صحبت ها در مورد فکت های هارد DVR و نتایج ارائه شده بنابر تجربه و دانش ما در زمینه ی سیستم های حفاظتی است جهت اعلام به مشتری و ایجاد ذهنیت برای مشتری است.

  • چنین سازمان‌هایی نیاز به دسترسی شبانه‌روزی به رسانه ذخیره سازی دارند.
  • که باعث کاهش لرزش، نویز و بهبود مصرف برق روی هارد دیسک می شود.
  • هارد دوربین مداربسته کجاست؟ هارد دیسک اکسترنال در سیستم های دوربین مداربسته و در بخش مرکزی آن ها نصب می شود.
  • هرچند قرار نیست هارد کامپیوتر در صورت استفاده به عنوان هارد دوربین منفجر شود، اما به روشنی برای این کار ساخته نشده است و شما در شرایط کاری غیر معمول از آن استفاده می‌کنید که شانس خرابی زودهنگام را حسابی بالا می‌برد.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار