دکو آرت ایران مشاوره اجرای کناف در تهران قیمت سقف کاذب کناف سقف و دیوار

دکو آرت ایران مشاوره اجرای کناف در تهران قیمت سقف کاذب کناف سقف و دیوار

اگر ما خود را مشاوره اجرای کناف یا هر خدمات دیگری معرفی کنیم اما خود پروژه کافی برای ارائه نداشته باشیم یا به هنگام قیمت دادن و ارسال رزرومه توجهمان را به مشکلات کناف شخص یا شرکت دیگری جلب کنیم بدون شک نمیتوانیم یک مشاور خوب باشیم . می توان دو مدل دیوار ,که دیوارهای جدا کننده و دیوارهای پوششی هستند ایجاد کرد نوع جدا کننده در انواع مختلف ساده , دیوار با مقاومت مکانیکی , قیمت کناف سقف دیوار با عملکرد صوتی و دیوار تأسیساتی می باشد دیوارپوششی نیز به دو نوع سازه و بدون سازه تقسیم می شود . در صورت از صفحات با لبه گونیا در ساختار دیوار این سطوح با یک لایه روکش گچی مخصوص پوشش می شوند. این عمل باعث افزایش ۲ تا ۵mm در ضخامت تمام شده می شود که در مرحله طراحی و تعیین ساختار باید به نکته توجه داشت.

این خیلی اهمیت دارد که شما نورپردازی متفاوتی در ساختمان داشته باشید اما شاید با خود بگویید چطور میتوانم یک نورپردازی بی نظیر داشته باشم و دنبال ابزاری برای این کار باشید . به جرات میتوان گفت لاین نوری کناف بهترین نورپردازی شناخته شده در ساختمان است که این روزها از لوستر و…. بسیاری کناف ها هستند که قیمت های بسیاری مناسبی دارند ( البته باید قیمت همراه با رعایت اصول ایمنی باشد ) اما برای گرفتن سود بیشتر برخا همکاران عزیز آن ها را مطرح نمیکنند . برای اتصال کنسول از پیچ های کناف با نفوذ حداقل ۱۰mmبه سازه های فلزی استفاده می شود. جهت اتصال به سازه های فلزی با ضخامت بیش از ۷۰mm باید از پیچ های سرمته دار کناف استفاده کرد. جهت استحکام درزهای افقی بین صفحات می بایست از صفحه پشتیبان یا سازه U استفاده کرد که این قطعات به وسیله دو عدد پیچ مخصوص اتصال سازه به سازه در هر انتهای قطعه به استادهای مجاور اتصال می یابد.

  • در مشاوره خرید کاغذ دیواری ما نگاهی بلند مدت به 10 سال دیگر منزل شما داریم .
  • گروه طراحی و دکوراسیون “سمیران” با داشتن کارشناسان طراحی ، مشاوره و تیم های فنی نصب مجرب و کاردیده آماده ارائه خدمات خود به شما عزیزان در سراسر کشور می باشد.
  • فضای خالی ایجاد شده بین سقف اصلی و سقف کاذب کناف امکان استفاده از انواع عایق های صوتی و حرارتی و همچنین اجرای انواع تاسیسات را فراهم میکند.
  • البته میزان هزینه اجرای چنین طرحی در مقایسه با خرید یک خانه جدید و نقل و مکان نمودن به آن، بسیار کمتر و به صرفه تر است و به همین دلیل اکثر افراد سعی در تغییر نحوه چیدمان و یا استفاده از هنر هایی مانند اجرای سقف کاذب و کناف و… می کنند.
  • بهترین پیشنهاد در ساختمان سازی و اجرای کناف در اصفهان استفاده از مهندسان معمار و کارشناسان زبده هستند.

سقف کناف به خاطر وزن سبکی که دارد هیچ‌گونه فشاری به سقف اصلی وارد نمی‌سازد. هیچ فاکتوری نمیتواند به اندازه تجربه کاری مفید تاثیرگذار باشد . یک مشاور کناف کار یا مشاوره دکوراسیون داخلی در هر زمینه ای نمیتواند برای پروژه گرفتن سوابق تحصیلی خود را اولویت قرار دهد .

عمده مصرف این نوع کناف در قسمت سقف استخر و نمای خارجی ساختمان است. بعد از اتصال کناف ها، برای جلوگیری از ایجاد ترک در محل درزِ بینِ لبه ها که در مراحل قبلی گفتیم، روی درز ها رو با بتونه پر می کنن. سپس با یک نوع توری مخصوص به نام توری تیپ (یا طیف) که نوعی نوار درزگیر با عرض 5 سانتی متر هست، محل خط درزها رو از روی بتونه ها پوشش میدن.

انواع سقف کناف ساختمان

زماني که نصب بارهای طره اي با بارگذاري و محاسبات استاتيکي مشخص، مورد نظر باشد. بعد از برش صفحه ها لبه های برش داده شده هنگام نیاز بوسیله ابزار دستگاه پخزن در زاویه های ۵۰/۲۲ و ۴۵۰ پخ زده می شود. تراکم مواد Knauf در مقایسه با مواد سنتی نیز هزینه حمل و نقل را کاهش می دهد. بنابراین با کاهش بار مرده ساختمان ، از تأثیر نیروی زلزله بر ساختمان کم می شود.

درصورت نیاز به پرداخت ویژه و یا ایجاد سطوح خاص و صیقلی از گچ پرداخت استفاده شود. گچ پوشش کناف جهت استفاده در سیستم های ساخت و ساز خشک مناسب نمی باشد. سطوح پرداخت شده با گچ پوشش کناف زیر سازی مناسبی جهت نصب انواع پوشش ها مثل کاغذ دیواری و یا اجرای هر نوع رنگ می باشد.

همچنین برای اجرای این دیوار کاذب نیاز است تا یک سری از ابزارها تهیه شوند که از آن ها می توان به پیچ های مخصوص و نوار بتونه کاری اشاره کرد. صفحات روکش دار گچی را می توان از اصلی ترین قطعات این سقف به حساب آورد. تصفیه هوا، گاردکس و همچنین تایل های معدنی و گچی نیز در بین این قطعات قرار می گیرند. کناف کاری سقف را می توان به راحتی برداشت و در صورت نیاز آن را تعمیر کرد. همچنین این سقف ها یک پنل پشتی دارند که با دسترسی به آن می توانید تعمیرات را شروع کنید.

کناف سقفی سرویس بهداشتی

کناف کار میتونه با کاهش کیفیت مصالح مصرفی، عدم رعایت فواصل استانداردِ بین سازه ها و همچنین کاهش تعداد برخی اتصالات مهم مثل آویزها یا F47 ها، باعث ایجاد مشکلاتِ زیر، در سقف شما بشه. از طرف دیگر، آگاهی از روش‌های نگهداری سقف کاذب هم می‌تونه در افزایش طول عمر این سقف‌ها بسیار تأثیرگذار یاشه. زیرسازی در سقف های کاذب به صورت شبکه ای از اتصالات فلزی و گالوانیزه هست. مهم ترین قطعات در ساختار زیرسازی سقف های کاذب کناف، سازه های اتصال مثل F47، رول بولت ها یا همان فشنگ های اتصال، انواع آویزها، کلیپس ها و سایر پیچ و مهره ها هستن. همانطور که پیش تر عنوان کردیم بعد از اتمان نصب سقف کناف می توانید با نوارهای درزگیر، تمامی درزها را پوشش داده و سپس بتونه کناف را برروی آن قرار دهید این کار باعث محکم نگه داشته شدن کناف ها می شوند و به زیبای سقف ساختمان می افزاید. محصولات این شرکت شامل محصولاتدرای وال مثل (سقف های کاذب، دیوارهای جداکننده و پوششی) می باشد.

نقاشی باید به صورت زیر کاری و تمیز کاری و ماستیک سطوح انجام پذیرد تا بتوان پس از اجرای کابینت و کمد مرحله نهائی رنگ رؤیه را انجام داد. امروزه تولیدکنندگان داخلی قادر به تولید اکثر قطعات سقف های کناف شدن. اما هنوز هم نتونستن قطعه ای به نام فشنگ اتصال یا دستگاه شاتگان اتصال سقفی (همان دستگاه هیلتی) رو برای این سقف ها تولید کنن. تصویر زیر یک نمونه دستگاه هیلتی رو به همراه فشنگ های اون (پیچ های چاشنی دار) نشان میده که در قسمت های بعدی، این موارد رو بیشتر توضیح می­دیم. یک تکه پنل کناف را در ابتدای کار به شکل مربع و مستطیل در اندازه مورد نیاز قسمت آسیب دیده بردارید و سپس آن را بر روی قسمت مورد نظر قرار دهید و دور آن را خط کشی کنید.

زیر سازی سقف کاذب کناف به صورت مقاطع آهنی گالوانیزه سبک است که در فواصلی تعریف شده، مطابق آیین نامه قرار می گیرد. این پروفیل ها از طریق آویز هایی از همان جنس که با میخ های فولادی، با فشار چاشنی و توسط میخ کوب، به سقف اصلی شلیک شده اند، اتصال پیدا می کنند. سقف کاذب ، از نظر موارد مصرف و نوع ساختار به دیوار جدا کننده کناف شباهت دارد. دیوار کاذب پوششی را می توان به عنوان کاربرد دیگر این روش به حساب آورد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار