طراحی سایت اتاق فرار اسکیپ | allescape

طراحی سایت اتاق فرار اسکیپ | allescape مجموعه های قدیمی و با سابقه که از محبوبیت و اعتبار برخوردار هستند رزرو بازیهای خود را فقط از طریق وب سایت خودشون ارائه می دهند. در ابتدا باید به شما بگوییم که برای راحتی و همچنین کاهش هزینه های مجموعه ها، ما در سایت ساز مای اسکیپ از تکنولوژی Saas استفاده کردیم، تا علاوه بر افزایش کیفیت و بهینه بودن خدمات، هزینه مقرون به صرفه ای برای راه اندازی سایت اتاق فرار ارائه دهیم. هر شرکتی با توجه به مهارت و تجربه خود قیمت متفاوتی را به شما پیشنهاد می دهند. هرچقدر سایتی که شما سفارش می دهید امکانات بیشتری داشته باشد، هزینه آن هم بیشتر می شود.

آموزش و پشتیبانی

شما می توانید از طریق سایت، اسکایت روم یا اتاق فرار خود را به صورت کامل معرفی کنید. اتاق فرار یا اسکیپ روم یک بازی دسته جمعی ماجراجویانه ، فکری و تیمی که شما وارد فضاهایی می شوید که شاید هیچ وقت تا به اون لحظه جز در فیلم ها و انیمشن ها ندیده اید می شویدتا با حل معما ها راز وب سایت اتاق فرار هارا آشکار کنید. مجموعه پازل روم در کرج سعی کرده اتاق فرار هایی با زمینه ها و داستان هایی متفاوت ارائه بدهد تا تجربه ی شما از بازی های اسکیپ روم کاملا جدید و متنوع باشد.

  • برای طراحی اتاق شکنجه ابتدا به سراغ یک طراح دکوراسیون داخلی میرویم و پس از شرح هویت فضا و المان های مهم فضا پس از سه روز یک فایل سه بعدی از فضا دریافت میکنیم و مبلغx را جهت طراحی فضا به طراح پرداخت میکنیم.
  • جهت استعلام دقیق قیمت طراحی سایت موردنظرتان میتوانید در ساعات اداری با مجموعه ما تماس بگیرید.
  • در اتاقی حبس می شوید که تا معماهای بازی را حل نکنید امکان خروج از اتاق را نخواهید داشت.

راه اندازی سیستم رزرواسیون و هرگونه سیستم خدمات رسانی آنلاین به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته است.. اگر تیم کاملی ندارید ولی دوست دارید سرگرمی اتاق فرار رو تجربه کنید، درخواست بدین و منتظر‌ خبر ما باشید. در مرحله بعد برای ساخت اتاق شکنجه ما نیازمند خرید قلع و مس و روی هستیم که به مبلغ y خریداری میکنیم. برای طراحی اتاق شکنجه ابتدا به سراغ یک طراح دکوراسیون داخلی میرویم و پس از شرح هویت فضا و المان های مهم فضا پس از سه روز یک فایل سه بعدی از فضا دریافت میکنیم و مبلغx را جهت طراحی فضا به طراح پرداخت میکنیم.

طراحی سایت فروشگاهی کالای خواب ورونیکا

طراحی سایت اتاق فرار می تواند به صورت آماده و هم به صورت اختصاصی طراحی، آماده و راه اندازی شود که انتخاب نوع آن به هدف و سلیفه فرد بستگی دارد. از آن‌جایی که فعالیت ویرا پارک تنها محدود به ساخت اتاق فرار نبوده و شامل ارائه محصولات گوناگونی مانند لیزرتگ، کافه بازی، واقعیت مجازی، آرکید و گیم نت هم می‌باشد، مشتریان ما می‌توانند از مزیت طراحی یکپارچه و هماهنگ میان بخش‌های گوناگون مجموعه تفریحی خود بهره‌مند شوند. این مهم در قالب طراحی یک تم پارک جذاب و متناسب با فضای موجود و مطابق با سلیقه صاحبان مجموعه‌های تفریحی انجام خواهد شد. از مؤثرترین ویژگی‌های موجود در یک طراحی هوشمندانه، جانمایی مناسب و هماهنگ گیشه‌های گوناگون می‌باشد که همواره مورد توجه طراحان ویرا پارک بوده است. اتاق فرار یا اسکیپ روم یک تفریح و فعالیت گروهی و فیزیکی است که تحت تأثیر بازی‌های کامپیوتری و فیلم‌های سینمایی وارد عرصه بازی و سرگرمی شده است.

۶ وظیفه گیم مستر اتاق فرار

شما هم میتوانید پکیج های آماده بازی که شامل طراحی کامل یک سرگرمی و راهنمای اجرای فضای مربوط به آن است را از طریق این صفحه تهیه کنید. همچنین میتوانید با استفاده از پکیج های شخصی سازی شده پرداخت و تکمیل ایده های خود را به تیم بازیسازی تایم‌فور‌فان بسپارید. طراحی گرافیک مناسب در وب سایت بسیار اهمیت دارد زیرا گرافیک جذاب یک سایت در نگاه اول باعث جذب کاربر به یک وب سایت میشود.هر چقدر گرافیک وب سایت بهتر باشد باعث جذب کاربران بیشتری میشود.قرار دادن طیف های رنگی مناسب و عکس های با کیفیت موجب بازدید بیشتر وب سایت اتاق فرار شما میشود. طراحی وب سایت برای اتاق فرار یکی از کارهای تخصصی بحساب می رود که امروزه افراد بسیاری از این راه کسب درآمد میکنند. اما نکته حائز اهمیت آن است که هدف آنها فروش وب سایت می باشد نه درآمد مجموعه دار! مفتخریم اعلام کنیم ما درمجموعه آل اسکیپ رسالت خود را در زمینه طراحی سایت برای اتاق فرار بر اساس درآمد مجموعه دار اتاق فرار قرار دادیم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار