هدیه های نوروزی متفاوت برای بچه ها

داستان اسبی آزاد و وحشی که به اسارت ارتش آمریکا در میآید و مجبور میشود در جنگ علیه سرخپوستها شرکت کند. برگنها موجودات خطرناکی هستند که ترولها را به اسارت میکشند یا میخورند. توپ یا اشیایی که گرد هستند مناسبند. ترولها از آن ایدههای عجیبوغریبی است که ساخته شدنش فقط از دریمورکس بر میآمد. فیلم در گیشه موفق عمل نکرد و باعث شد تا مدیران دریمورکس برنامههای آیندهاشان را تغییر دهند. انیمیشن این فیلم که به شکلی سنتی ساخته شده خیرهکننده و چشمنواز است و لحظات واقعا درجهیکی در آن خلق کردهاند. در اسکار هم که جایزهی بهترین انیمیشن بلند را برنده شد. یکی از بهترین هدایایی که کودک در فصل بهار میتواند داشته باشد، مجموعه ابزارهای باغبانی است. البته این شکست در گیشه بیشتر از اینکه مربوط به کیفیت خود فیلم باشد، به خاطر زمان اکرانش بود. در نهایت این فیلم حسوحال اولیهاش را از دست داد و به شکل یک کمدی ساخته شد. تانگرام یک بازی شامل قطعات مختلف در اشکال مختلف مربع، مثلث و مستطیل است که کودک باید با در کنار هم قرار دادن آنها یک شکل جدید خلق کند. ظروف کوچکی مثل بطریهای شیر را از ماکارونی یا برنج یا دیگر حبوبات و شن و سنگهای ریز پر کنید و به دست کودک بدهید تا صدا ایجاد کند.

روی پوسترهای این فیلم نوشته بودند «اثری از سازندگان شرک و ماداگاسکار» که نشان میداد کاتزنبرگ میخواسته به عمد توجه همه به دریمورکس جلب شود و نه سایت magbabay استودیوی بریتانیایی. جاستین تیمبرلیک پیش از اکران فیلم آهنگ Can’t Stop the Feeling را منتشر کرد تا برای فیلم هم تبلیغ شود. هرچند پیش از آن در آبان ۱۳۹۰ اعلام شده بود که این مجموعه در سینمای خانگی هم توزیع میگردد. داستان دربارهی دو مرد حقهباز و خلافکار اسپانیایی بود که به شکلی اتفاقی سر از شهر طلا در میآوردند و در آنجا فکر میکردند که آنها خدا هستند و به دنبالشان میافتادند تا فدایشان کنند.

تیم موسیقی مطرح و محبوب فیلم یعنی التون جان و هانس زیمر (که به خاطر شیر شاه اسکار گرفته بودند) در اینجا موفق نشدهاند آهنگهای ماندگار و شنیدنی و جذابی خلق کنند. و حالا دختر تیم توسط یک بچه رئیس جدید مامور میشود، تا پدر و عمویش را که از هم دور شدهاند، بار دیگر به هم رساند. کیفیت انیمیشن هم به مراتب بالاتر رفته بود و روی بار احساسی قصه هم بیشتر از قبل کار کرده بودند. تماشای پاندای کونگفو کار ۳ و تصاویر و مناظر خیرهکنندهاش لذتبخش و فراموشنشدنی است. دیدن این تصاویر در ذهن کودک، می تواند پیکاسو را درون بچه بیدار کند!

زمانی که هیولاها علیه بیگانگان ساخته میشد، کاتزنبرگ تمام تمرکز و حواسش روی تکنولوژی سه بعدی بود. دریمورکس قصد داشت هیولاها علیه بیگانگان را به شکل یک فرنچایز چند قسمتی در بیاورد ولی فروش پایین آن در گیشه باعث شد تا این برنامهها را کنار بگذارند. تعدادی شوخی و موقعیت بامزه دارد که به هم وصل نمیشوند و اثر منسجمی را شکل نمیدهند. فیلم را به شکل یک ادای دین به فیلمهای ترسناک دههی ۵۰ و ۶۰ میلادی ساختند و سعی کردند با مؤلفههای آشنای فیلمهای هیولایی و ترسناک آن دوره شوخی کنند. طبق قراردادی که دریمورکس با استودیو انیمیشنسازی انگلیسی Aardman بست قرار بود ۵ فیلم بلند انیمیشنی با هم بسازند. در این قسمت از ماداگاسکار نوآ بامبک بهعنوان یکی از نویسندگان حضور داشت و به گفتهی کاتزنبرگ او ۶۰ صفحه از فیلمنامهی قسمت سوم را بازنویسی کرد، که احتمالا به دلیل مرگ نابهنگام برنی مک بود که منجر به تغییر کلی داستان شد و خط داستانی قسمت قبل را رها کردند. تغییر منزل دارید یا تغییر دکوراسیون یا تعمیرات در منزل خود خواهید داشت / کارت مراد. پرستار کودک می­تواند مسیر بازی­های کودکان را به طور هدفمند تغییر دهد و از طریق بازی با این وسایل هنری، مسائل مختلفی را به کودک آموزش دهد کتاب: کتاب­های متنوعی برای این محدوده­های سنی مختلف وجود دارد که پرستار کودک می­تواند با نشان دادن شکل­ها به کودک و خواندن داستان یا کمک به کودک در خواندن، ذهن کودک را به فکر کردن وادارد.

در این قسمت و با معرفی خانوادهی پو و شهر پانداها، با انبوهی پاندای کوچک و بزرگ آشنا میشدیم که هر کدام ویژگیهای بامزهی خودش را داشت. همچنین در این قست با کاراکتر جذابی به نام گربهی چکمهپوش (آنتونیو باندراس) آشنا میشدیم که در ابتدا اجیرش کرده بودند تا شرک را بکشد و بعد تبدیل به دوست و متحد وفادارش میشد، و حالا احتمالا بهترین شخصیت کل فرنچایز شرک به حساب میآید. بسیاری از اسباب بازی ها مانند خانه سازی ها این قابلیت را دارند که با آن ها اشکال متنوعی ساخت و از رنگ های متنوعی استفاده کرد و همچنین این گونه اسباب بازی ها از اندازه مناسبی برخوردارند که کودکان بزرگتر از 6 ماه به راحتی می توانند با آن ها بازی کنند و نمی توانند آن ها را در دهان خود قرار دهند . برای هدیه دادن به کودکان ۳ ساله ابتدا باید با توجه به جنسیت و توانایی مختلف کودک هدیه مناسبی را برای آن انتخاب کرد، همه کودکان علاقه زیادی به اسباب بازی دارند پس والدین در انتخاب اسباب بازی باید دقت داشته باشند زیرا اسباب بازی انتخاب شده در تمایلات عاطفی و روانی کودک نقش مهمی را انجام می دهد.کودک در ۳ سالگی از والدین خود کارهای مورد علاقه خود را سعی می کند تقلید کند.

بنابراین از دادن کارت هدیه و وجه نقد خودداری کنید. ̎جیم̎ اطمینان دارد که این همان ماجرائی است که خوابش را میدیده و بنابراین به خدمهٔ سفینهٔ فضائی ̎ر. بنابراین شاید با کادو گرفتن هیچ کدام از وسایل نام برده شده در این مطلب و یا در پس ذهن شما آن طور که باید و شاید خوشحال نشوند. خمیربازی یا رنگ انگشتی علاوه بر اینکه بچهها را خوشحال میکند خلاقیت آنها را بالا میبرد. فیلم بابانوئل درباره پدری به نام اسکات کلوین است که در شب کریسمس به دلیل اینکه همسر او به پسرشان گفته که بابانوئل یک شخصیت خیالی است، ناراحت است. دقیقا مشخص نیست که بامبک چه ایدههایی را به فیلم اضافه کرده، ولی در این قسمت میبینیم که گروه حیوانات معروف فیلم به جای بازگشت به باغ وحش، سراغ یک سیرک میروند. دبلوا از حالوهوای شکسپیری این ایدهی اولیه خیلی خوشش میآمد ولی در نهایت تسلیم خواستههای کاتزنبرگ شد. این انیمیشن که توسط لی آنکریچ کارگردانی شده است مخاطبان زیادی را به سوی خود جذب کرده. یک مجموعه عروسک و آدمک دانمارکی معروف را که یک دورهای حسابی طرفدار داشتند و همه جا آنها را میدیدیم برداشتند و بر اساسشان یک انیمیشن بلند ساختند. پنگوئنهای ماداگاسکار را زمانی ساختند که دریمورکس در شرایط خوبی به سر نمیبرد.

بروس ویلیس آنقدر خوب ظاهر شده که از خودمان میپرسیم چرا در انیمیشنهای بیشتری صداپیشگی نکرده. پدر پو هم با صداپیشگی برایان کرانستون شخصیت جالبی بود برای خودش که حضور این صداپیشهی معروف جذابیتش را دوچندان میکرد. بسته های خمیر بازی در ترکیب رنگ مختلف به همراه قالب و کاردک هستند که هدیه مناسب دختر شما خواهد بود. حتی اگر شما فکر میکنید که روش تربیتی که داشتهاید، باید بهطور کل تغییر کند، در ابتدا، با دو قانون جدید شروع کنید و فرزندتان را با 20 قانون جدید، غافلگیر نکنید. انتقال فرهنگ: اسباببازیهایی که پوششهای عریان و نیمه عریان و آرایش صورت و اندام خاصی دارند، برای بچهها مناسب نیستند زیرا الگوهای زیباییشناسی و حتی هویتی بچهها را تنزل و تغییر میدهند. هدیه برای مرد سختگیر و جدی این افراد زیاد اهل ابراز احساسات نیستند و در زندگیشان هدف و خط ثابت دارد و در راستای آن قدم بر می دارند . ایده بعدی برای خرید هدیه، یک ظرف میان وعده عالی ، زیبا و رنگی برای بچه های پرجنب و جوش و بازیگوش. بخشهایی از داستان که به صورت فلاشبک روایت میشد فرم و حالت انیمیشنهای دو بعدی و سنتی را دارد و تصاویر چشمنوازی خلق کرده. داستان فیلم دربارهی موجوداتی کوچک و بامزه به نام ترول است که در دنیایی فانتزی زندگی میکنند و باید با هیولاهایی غولمانندی به نام برگن سر و کله بزنند.

کاتزنبرگ برنامه داشت تا از سندباد یک فرنچایز پرخرج و پرفروش بسازد و دنبالههایی هم برایش در نظر داشت، ولی عملکرد ضعیف فیلم در گیشه نه تنها هرگونه برنامه برای دنباله را خراب کرد، بلکه باعث شد تا دریمورکس قید انیمیشنهای دستساز را بزند. ولی بهترین بخش فیلم همین صداپیشگیهایش است. ولی کلیت ماجرا هیجانانگیز و دوستداشتنی است. سکانس افتتاحیهی فیلم که تعدادی از اژدها سواران به یک کشتی حمله میکنند هیجانانگیز و نفسگیر و پرتعلیق است، ولی در ادامهی داستان موقعیتهای کسلکنندهی زیادی را میبینیم که عملا هیچ اتفاق خاصی در آنها نمیافتد و شخصیتهایی مثل اِرِت (کیت هرینگتون) را میبینیم که وسایل دستشان گرفتهاند و در پسزمینه راه میروند (جدی میگوییم، یک بار دیگر فیلم را ببینید اگر باورتان نمیشود). فیلم از نظر بصری شگفتانگیز بود و از قسمتهای قبل هم فراتر میرفت.

یکی دیگر از هدایای جالب که قیمت مناسبی هم دارد، ماگ است. همانطور که پیشتر گفتیم این مدل صندلی در جنسهای متنوع تولید و در بازار مصرف توزیع می شود دیگر انتخاب جنس بستگی به نیاز و تقاضای مشتری دارد، صندلی راک پلاستیکی ویژگیهای متمایز و محبوبی دارد که بیشتر خانواده ها ترغیب به انتخاب این جنس کالا می شوند. برندهای مختلفی در شهرهای کشور ما وجود دارند که تولید کننده بهترین انواع صندلی راک کودک و صندلی پلاستیکی هستند، اولین گزینه در تولید این محصولات به کار بردن مواد اولیه مرغوب می باشد صندلیهای کودکانه دارای جنسهای پلاستیکی هستند و از مواد نو تولید شده اند و در عین استحکام دارای انعطاف پذیری بالایی هستند و به راحتی شکسته نمی شوند، تنوع رنگ این محصولات بسیار بالا بوده و روی آنها طرحهای مختلفی به چشم می خورد این طرحها در نوع پسرانه و دخترانه متفاوت است و الهام گرفته از شخصیتهای کارتونی می باشند. این محصولات روی دسته ها و قسمت پشتی خود دارای طرحهای زیبا و فانتزی هستند آنها به شکل عروسکهای بسیار زیبا طراحی و تولید می شوند و بیشتر برای کودکان خردسال مورد استفاده قرار می گیرند و نوع دخترانه این محصولات با رنگهای صورتی، قرمز، سفید و غیره عرضه می شوند انواع پسرانه آنها با رنگهای متنوع دیگری در بازار وجود دارند این محصولات دارای ویژگیهای منحصر به فردی هستند و راحتی یکی از مهمترین گزینه ها جهت طراحی آنها می باشد، این صندلیها بر اساس فرم بدن طراحی شده اند و در استفاده طولانی مدت باعث خستگی نمی شوند اکثر کودکان هنگامی که بر روی این صندلیها می نشیند به خواب می روند چرا که باعث حس آرامش در آنها می شود.

چنین هدیه ای به او این احساس را انتقال می دهد که شما برای او احترام قائل هستید و می دانید که بزرگ شده است. احتمالا مدیران دریمورکس هم پیشبینی چنین موفقیت بزرگی را برای شرک نمیکردند. پایان فیلم و غافلگیری نهایی داستان واقعا هیجانانگیز و بهیادماندنی است و احتمالا از اصلیترین دلایل موفقیت این قسمت به حساب میآید. انیمیشن فیلم کیفیتی دلچسب دارد و دیدن یک لندن زیرزمینی که تحت کنترل موشها اداره میشود واقعا تجربهی عجیب و خوشایندی است. در جاهایی از فیلم، انیمیشنهای دو بعدی سنتی را با انیمیشنهای ساخته شده با کامپیوتر تلفیق کردهاند که نتیجهاش چندان دلچسب نیست و حتی توی ذوق میزند. او بارها طی مصاحبههایش گفت که سه بعدی انقلاب بزرگ سینماست.

خیلی از پروژههایش یا تأخیر خورده بودند یا به کل لغو شده بودند. اوقات صرف غذا با خانواده مهم است و داشتن یک صندلی بلند برای کودک اجازه می دهد به راحتی کل خانواده دور هم جمع شوند و بهترین اوقات را در کنار هم داشته باشند. در کل به نظر میرسد که دنیای پنهان نقشهی راه درستی نداشته و با پیشفرض غلطی ساخته شده. با اینکه هیولاهای فیلم را خیلی خوب در آوردهاند، ولی کاراکترهای انسانی که ساختهاند کاریکاتوری و حتی ناجور به نظر میرسند. با اینکه عمده شوخیهای فیلم بر پایهی همان فرمولهای همیشگی دریمورکس و ارجاعات به فرهنگ عامه استوار است، چند صحنهی واقعا درخشان و خیرهکننده در فیلم میبینیم که شبیه سکانسهای عظیم فیلمهای بلاکباستری است. با اینکه فیلم نامزد اسکار بهترین انیمیشن بلند شد، ولی نتوانست در گیشه موفق عمل کند و از شکستهای تجاری دریمورکس به حساب میآمد. آیا کودک تان باید در انتخاب کادو به شما کمک کند؟

انتظارها برای فیلم سوم چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم بهشدت بالا بود و همه دوست داشتیم یک پایانبندی محشر و درخشان ببینیم، ولی به جایش با فیلمی طرف شدیم که نسبت به دو قسمت قبلی حسوحال کمتری داشت و نتوانست تأثیر زیادی بگذارد. ماداگاسکار ۳ فیلمی پر انرژی و سر حال است ولی چندان بهیادماندنی نیست. ولی اگر این مشکلات را کنار بگذاریم، هیولاها علیه بیگانگان انیمیشن سرگرمکنندهای است. ۲۱. هیولاها علیه بیگانگان (Monsters vs. این نوع اسباب بازی ها برای بچه ها در هر سنی عالی هستند. اگر درک درستی از محیط اطراف و نوع نگرش کودک خود داشته باشید می توانید به راحتی برای کودک خود هدیه مناسب تولد خریداری کنید. پاندای کونگفو کار ۳ اولین قسمت این مجموعه بود که به صورت محصول مشترکی با چین ساخته شد و برای همین در چین فروش فوقالعادهای کرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار