پنل شستی آسانسور- قیمت و خرید پنل شستی احضار طبقه وکابین

یکی از بهترین موارد در شستی آسانسور که می توانیم به شما معرفی کنیم، شاسی آسانسور مدیا است. در حال حاضر این برند با انواع محصولات وارداتی رقابت می کند و مشتریان بسیاری دارد. بهترین شستی آسانسور چیست؟ همانطور که می دانید تمامی ساختمان ها نوساز و یا حتی چندسال ساخت که در چندین طبقه ساخته شده اند، مجهز به آسانسور هستند.

درب لولایی آسانسور سنگین با ضخامت چارچوب2 لته 125 جام لیفت

مدل های لمسی معمولا طراحی یک دست و شیک تری نسبت به مدل های دکمه ای دارند و حس لوکس تری را به مخاطب القا می کنند اما در کل بستگی به سلیقه ی خریدار دارد. یک سری شستی ها فقط دارای یک دکمه هستند که با فشردن آن دکمه،آسانسور در همان طبقه ای که دکمه ی آن زده شده است توقف می کند. پنل IPS 4K Ultra HD بهترین تجربه ممکن را برای شما منبع تضمین می کند.

  • مدل های دیجیتالی این نمراتورها شامل ال سی دی، لاتیس و سگمنت می شود.
  • قدیمی و فرسوده در اصفهان به سبب استقبال و همراهی شما با محصولات و خدمات…
  • البته تعدادی از دکمه ها و یا بخش هایی از آن ممکن است وارداتی باشند.
  • شاسی آسانسور این طرح با ضخامت 1 میلیمتر است و در عرض های 250 و 1.5 میلیمتر عرضه خواهد شد.
  • ضمن اینکه به دلیل کیفیت پایین تر آن و کاهش اثر بخشی پس از مدت زمان طولانی بهتر است افراد از این نوع استفاده نکنند.
شاسی‌هایی که در داخل کابین آسانسورها و در کنار درب، به دو صورت توکار و روکار نصب می‌شوند. بهترین گزینه برای پنل‌های شیشه‌ای، استفاده از شاسی احضار آسانسور لمسی است که زیبایی آن را دو چندان می‌کند. البته در پنل‌های شیشه ای می‌توانید از شاسی های استیل فشاری نیز استفاده کنید و محدودیتی در انتخاب نوع آن وجود ندارد. این مجموعه عضو رسمی انجمن صنفی تولیدکنندگان قطعات آسانسور و پله‌برقی ایران و عضو رسمی اتحادیه کشوری آسانسور و پله‌برقی می باشد. شرکت آسانسور متا با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در جهت تولید شستی های آسانسور تحول عظیمی ایجاد کرده است. لازم به ذکر است که شستی های شرکت متا دارای کیفیت برتر و قیمت مناسبی است.

بهترین شستی آسانسور باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

پنل شستی آسانسور- قیمت و خرید پنل شستی احضار طبقه وکابین

در مکانیزم های مکانیکی، جنس فیس پلیت پشتی آن از استیل، پلاستیک آبکاری شده و یا پلکسی می باشد. معمولا قیمت جنس پلاستیک های آب شده در مقایسه با انواع دیگر کم تر است. ضمن اینکه به دلیل کیفیت پایین تر آن و کاهش اثر بخشی پس از مدت زمان طولانی بهتر است افراد از این نوع استفاده نکنند.

شرکت صنعت الکترونیک پژوه شستی اسدی با هدف طراحی و ساخت کلیدهای احضار و نشان دهنده های آسانسور در سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را آغاز نموده است و تاکنون با ارائه انواع مختلف کلید های احضار و نشان دهنده های دیجیتالی با بهترین کیفیت نیاز صنعت آسانسور را برآورده نموده است. فروش کلی و جزئی کلیه لوازم و ملزومات انواع آسانسور فروش قطعات آسانسور ایرانی و خارجی اصل مناسب ترین قیمت موتور آسانسور و دیگر ملزومات نصب و تعمیر آسانسور فروش انواع سیم بکسل ، گاورنر ، قفب درب ، آرام بند و… فروش انواع سیم بکسل ، فروش انواع موتور اصفهان و کل کشور را از ما بخواهید. شستی کابین آسانسور، پنل فرماندهی است که داخل و بیرون کابین آسانسور قرار دارد. اما به طور کلی هر یک از این پنل ها دارای ویژگی های مختلفی می باشند. و هر فردی با توجه به شرایط ساختمان خود، نوع کابین و طراحی آن و همچنین میزان ترافیک موجود در ساختمان آن را انتخاب می کند.

اگر فیس پلیت شاسی شما به شکل کاملا آماده و فرم داده شده طراحی شده بود، می توان به منظور استفاده از موارد توکار از مدل های استیل نازک استفاده کرد. به همین دلیل و به خاظر امکان نصب توکار این مدل، نیازی به استفاده از قوطی در داخل دیوار ندارید. تا آن را درون دیوار یا بر روی چهارچوب درب بخواهید نصب کنید. اما این مورد را نیز در نظر بگیرید، که اگر پلیت توکار فاقد پرس شدگی و یا امکان هرگونه فرم دهی را نداشت، بهتر است از این مدل استفاده نکنید. چرا که در این شرایط حداقل میزان ضخامت در نظر گرفته شده برای پلیت، 1.5 میلی متر می باشد.

قیمت ضربه گیر پلی اورتان آسانسور بهران لیفت

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار